Panele tapicerowane


Jest to produkt stworzony z myślą o nowoczesnej i efektownej aranżacji wnętrz. Panel tapicerowany jest coraz częściej stosowanym elementem wykończenia wnętrz. Panele są wykonane z pianki lub gąbki pokrytej materiałem (stosujemy tkaniny welurowe). Za pomocą paneli tapicerowanych w szybki i prosty sposób możemy nadać pomieszczeniom oryginalnego charakteru.

Panele tapicerowane nadają wnętrzom przytulny, elegancki, wręcz luksusowy charakter. Można stosować je jako dekorację, wypełniając nimi na przykład wnękę w korytarzu, lub tworząc z nich niepowtarzalną mozaikę na ścianie salonu. Przy oferowanej mnogości kolorów i kształtów jedyne ograniczenie to nasza wyobraźnia.


Gdzie stosować panele tapicerowane?


Materiałowe panele tapicerowane nadają się do każdego rodzaju wnętrza. Najczęściej stosuje się je w sypialniach, gdzie pełnią rolę zagłówka lub wezgłowia i w pokoju dziecięcym, w którym dodają kolorystyki i ciepła, ale również zabezpieczają przed uderzeniem, do którego może dojść podczas zabawy czy skakania po łóżku. Za paneli tapicerowanych możemy stworzyć też efektowną dekorację
w salonie. Ściana z panelami z weluru sprawdzi się również w przedpokoju lub korytarzu, gdzie spełni się jako reprezentacyjna dekoracja. Materiałowe panele ścienne montuje się coraz częściej również w hotelach, biurach i obiektach gastronomicznych (restauracje, kawiarnie), gdzie klient poczuje się komfortowo i wyjątkowo.

Klasyczne panele tapicerowane
Panele – long
Panele – płotek
Panele – jodełka
Panele – heksagon
Panele – long premium
Panele – romb
Panele – trójkąty
Panele – płotek szpic
Panele – koła
Panele – dziecięce
Panele – na wymiar